Zawód Sprzedawca

photo

Cliver - Gangsta


Jestem luzakiem
Fajnym chłopakiem
Śmigam po mieście
Po dziadku dużym fiatem (Ale fura)
Czasem pracuję
Lecz nigdy nie mam kasy
Ostatnia pensja poszła na adidasy
Czasem wypiję, jak ktoś postawi
(Dlaczego zawsze ja)
Po kilku głębszych
Zacząłem się dobrze bawić
Na liście prawdy, o mnie się nie dowiesz
A ty kolego? Co jeszcze o mnie powiesz?

Masz dwie komórki
Ach i jedną za domem
W niej trzymasz auto
Mówią że kradzione
Co?
To tylko ściema
Mam wszystkie papiery
Hah papiery?
Chyba na przebite numery

Ref: x2
Wyruszam w miasto, lansuję się
Mówią mi gangsta, szacunek jest
Robię co lubię, żyję jak chcę
We wszystkich knajpach
Już znają mnie

Ja mam opinię, że jestem tanim draniem
Zabrać każdą na kolację ze śniadaniem
Dlaczego taniej, bo jaja były, się kiedyś dowiem
Nie, to może ja w tym temacie coś wam opowiem
Wytarta skóra, import z Afryki
Polonez karo prosto z fabryki
Lecz wiem dlaczego, podryw twój wypala
Bo masz facjatę, podobną do nergala

Ref: x4
Wyruszam w miasto, lansuję się
Mówią mi gangsta, szacunek jest
Robię co lubię, żyję jak chcę
We wszystkich knajpach
Już znają mnie" />a pięknej planecie Rubi-Ka żył sobie pewien Atrox. Pewnego dnia Conan, bo tak na imię miał nasz bohater dostał czkawki. Chociaz męczyła go cały czas piękna Milagros, która mogła, ale przebiegły nanomage zaczarowal ją w leeta. Diablica która kochała go inaczej niz matka kolegi z podstawówki postanowila rozpocząć podstępną intryge której celem było zdobycie maszyny czyniącej różowe słoniki bardziej różowymi. Pomogłoby to podnieść morale moherowego smoka z TIRunia przemytników wzbudzając w nim dozgonną wdzięczność która w końcu doprowadziłaby Conana do mylnego wniosku iż ma on wszelkie predyspozycje do grania na Bandżo-Łandżo Kaminetrynie i stania się wokalistą grupy "Troxx Roxx" będącej najlepszą grupą niemych muzyków a przy okazji członkiem jednej z nieoficjalnych firm dostarczających pasztet 'Podlaski' do toruńskiej fabryki papieru toaletowego zmiękczanego nowym zwiazkiem radioaktywnej energii.
Conan i jego band team postanowili nic nie postanawiać na porannym wyginaniu widelców złotymi zębami i oddali na organizację walki z Omniackimi Śmieciarzami maltretowanymi przez bardzo ześwirowanych użytkowników szpitala chorób zakaźnych, mmimo tego zwariowal podczas konsumowania przepysznego winka marki "Shootejabolo"" />Na pięknej planecie Rubi-Ka żył sobie pewien Atrox. Pewnego dnia Conan, bo tak na imię miał nasz bohater dostał czkawki. Chociaz męczyła go cały czas piękna Milagros, która mogła, ale przebiegły nanomage zaczarowal ją w leeta. Diablica która kochała go inaczej niz matka kolegi z podstawówki postanowila rozpocząć podstępną intryge której celem było zdobycie maszyny czyniącej różowe słoniki bardziej różowymi. Pomogłoby to podnieść morale moherowego smoka z TIRunia przemytników wzbudzając w nim dozgonną wdzięczność która w końcu doprowadziłaby Conana do mylnego wniosku iż ma on wszelkie predyspozycje do grania na Bandżo-Łandżo Kaminetrynie i stania się wokalistą grupy "Troxx Roxx" będącej najlepszą grupą niemych muzyków a przy okazji członkiem jednej z nieoficjalnych firm dostarczających pasztet 'Podlaski' do toruńskiej fabryki papieru toaletowego zmiękczanego nowym zwiazkiem radioaktywnej energii.
Conan i jego band team postanowili nic nie postanawiać na porannym wyginaniu widelców złotymi zębami i oddali na organizację walki z Omniackimi Śmieciarzami maltretowanymi przez bardzo ześwirowanych użytkowników szpitala chorób zakaźnych, mimo tego zwariowal podczas konsumowania przepysznego winka marki "Shootejabolo", które nie mogło powalić wlochatego mastodonta. Oszalały Conan podrapał się w okolicy potylicy i nagle...Ciekawe wydanie XIX tomu Rocznika Muzeum w Gliwicach.


Znelźć można m.in. drugą część rozdziału poświęconego pomnikom gliwickim do 1945 roku, stylach architektonicznych Gliwic, Kanałowi Kłodnickiemu (z ciekawymi planami sytuacjnymi) oraz sylwetkę Josefa Kleczewskiego, założyciela fabryki papieru w Gliwicach (GLEIWITZER PAPIER- UND PAPPERFABRIK), która powstała w 1872 roku po zjednoczeniu Niemiec. Mieściła się nad Kanałem Kłodnickim, moim zdaniem przy Fabriker Strasse ale w artykule podane jest, że miejsce fabryki obecnie zajmuje parking przy UM. Więc jest tu jakaś nieścisłość.
Witam, potrzebuje pomocy, chcialbym zajac sie importem skuterów oraz motocykli z chin.Nawiazałem kontakt przez internet z pewna fabryka, produkujaca jednoslady od 30 lat, jest znana w stanach oraz w zachodniej europie lecz u nas nikt o niej nie slyszal ( nie ma zadnej informacji na polskich stronach, znalazłem troche uzywek na aukcjach i gieldzie 5-8 letnie cenowo przewyższaja nowe skuterki w marketach czy sklepach z motorami) ale mam obawy ze moze nie udac sie wejsc na rynek i niezle poplyne,na poczatek chce wziasc ze 100 szt. najtanszy jednoslad wychodzi okolo 430 $ do tego musze doliczyc vat, swój zarobek i bede mial cene hurtową -najwieksz konkurencja w polsce jest kingway sprzedaja za 2500 zł, a polacy glównio patrzą na cene - tanio no i ze jest cos znanego juz na rynku -moze byc badziew.Nie wiem jak zorganizowac serwis gwarancyjny, na jakim poziomie procentowym zyski min ( musze zapewnic serwis) jak z homologacja polską jesli chodzi o rejestracje, (chinczycy daja papier na europejską homologację) troche zaczyna mie to przerastac :)) a zostałało mi mało czasu. A nadmieniam ze ta firma produkuje silniki do swoich jednosladów na licencji hondy.
Po ostatnim słowie "hondy" , jestem już pewien że chodzi o KYMCO.Jeśli się nie mylę to masz pecha bo:
1 Jest tego trochę w Polsce
2 Wyłącznym dystrubutorem tego u nas jest firma "Motor Land" czy jakoś tak.Wiem bo mam takiego skutera.
Ale jeśli się mylę to przepraszam za pisanie bzdur." />Witam Panów
Panowie wiecie, że papier jest wytrzymały i przyjmie wszystko...
Więc kupując urządzenia "dziwnych" producentów nie możecie liczyć, że to co kupicie jest zgodne z kartą katalogową, a odpowiedź działu handlowego czy serwisu jest taka jaka jest.
Rzecz inaczej się się ma gdy w grę wchodzi nazwa znanego producenta, gdyż nie rzadko kosztuje ona więcej niż wszystkie fabryki.
Więc proponuję dobrze sprawdzić ceny "średniej" półki i wybrać znanego producenta są firmy które znamy dobrze z na przykład telewizorów i innych produktów elektroniki gdzie kamerki kosztują od poniżej 300 zł a za nie całe 400 można dostać kamerę z analizą obrazu, i to nie jest tylko papier.
pozdrawiam" />ICT Kostrzyn nad Odrą - papiernia, tam różne papiery kuchenne i toaletowe Foxy ładują. 2 razy siedziałem pod bramą, w skwar 3.5h na placu bez cienia... Raz pewna pani z działki obok obdarowała mnie śliwkami i innymi owocami za co jej bardzo dziękuję

IP Kwidzyn, papiernia w Świeciu, kiedyś w fabryce produkującej Delicje w mieście hmm (nie mogę przypomnieć sobie nazwy, gdzieś pod Warszawą w każdym bądź razie) też mnie nie chcieli wpuścić, ale wtedy miałem 6 lat i ojciec powiedział, że mnie nie zostawi, i się spytał czy ma wypiąć naczepę pod bramą i się w końcu zgodzili, ale pod warunkiem, że nie wysiądę z autaWitam kolegów na forum nie było mnie kilkanaście dni i już zauwarzyłem jak zwykle pracownicy dobroplastu piszą jak dobrze jest ja byłem u nich w zeszłym tygodniu i takiego bałaganu nie widziałem w żadnej fabryce,samochody jeżdżą po profilach i nikt na to nie reaguje mimo,ze sytuacja miała miejsce na oczach dyrektora, zero reakcji i profil do produkcji tak wygląda poprawa jakości w dobroplaście i wszyscy są zadowoleni.Najlepiej podobało mi się jak kierownik od porządków nie zauważa nieporządku i jeżdzi w ładowarce z tego pożomu nic nie widać,to samo dotyczy pana Myszki który nie widzi bałaganu jaki jest na terenie podległej mu firmy.Jeśli mówimy na temat jakości to lepiej nie mówmy nic bo kontrola istnieje tylko na papierze w postaci pieczątki ,poprawy jakości brak ciekawe za co płacą kontroli" />coś za coś nie da się sprzedać coś drożej jak najtańszym kosztem. z resztą jak dorwiesz papiery i doprowadzisz ogara do stanu takiego jakby wyjechał z fabryki to możesz dostać naprawdę grubą kasę za niego a dla chcącego nic trudnego porządny lakier dokładna polerka na lustro i zupełnie inaczej się prezentuje